+46 431 44 94 80 info@megamet.se

Huvudkontoret i Ängelholm är navet i Megamets produktion

HK, Ängelholm

MEGAMETS HUVUDKONTOR
AB Megamet Framtidsgatan 4, S-262 73 Ängelholm
Tfn +46 (0)431-44 94 80
VERKSTÄLLANDE DIREKTÖR Mikael Henryson
Tfn +46 (0)431-44 94 84
Mobil +46 (0)70-592 04 02
JOURSERVICE 24h – +46 431 44 98 59

Vid akuta situationer, t ex vid driftstopp, haverier eller liknande, är vi beredda och kan ställa upp med personal på plats redan inom 2-24 timmar.

Denna dygnet-runt Jourservice är en extra trygghet för våra kunder och en tjänst som löst många svåra situationer.

SÄLJARE/PROJEKTLEDARE

Jonas Andersson
Mobil +46 (0)70-592 02 20                                Tfn +46 (0)431-44 98 50
jonas.andersson@megamet.se

Linus Rahn
Mobil +46 (0)70-592 04 30                                Tfn +46 (0)431-44 98 55
linus.rahn@megamet.se

Ricky Erlandsson
Mobil +46 (0)70-592 41 28                                Tfn +46 (0)431-44 98 53 ricky.erlandsson@megamet.se

Magnus Gustafsson 
Mobil +46 (0)70 595 07 24                                Tfn +46 (0)431-44 94 83
magnus.gustafsson@megamet.se

Fredrik Åberg  Mobil +46 (0)70 395 55 03 fredrik.aberg@megamet.se

Patrik Lind
Mobil +46 (0)70 365 30 82
patrik.lind@megamet.se

ARBETSLEDARE/SERVICE

Jörgen Gustavsson
Phone +46 (0)70-592 02 70
jorgen.gustavsson@megamet.se

Tapani Mertala Mobil +46 (0)70-592 76 47 tapani.mertala@megamet.se

Patrik Mezan 
Mobil +46 (0)73 530 77 70
patrik.mezan@megamet.se

Ludvig Nilsson Mobil +46 (0)70 592 19 60 ludvig.nilsson@megamet.se

Niklas Åkerlund
Mobil +46 (0)70 592 17 20
niklas.akerlund@megamet.se

Henrik Nyström Mobil +46 (0)70 592 11 13 henrik.nystrom@megamet.se

Per Renfors
Mobil +46 (0)70 592 04 03
per.renfors@megamet.se

Jesper Pedersen Mobil +46 (0)70 592 02 30 jesper.pedersen@megamet.se

Mats Steffensen
Mobil +46 (0)70 592 00 34
mats.steffensen@megamet.se

ADMINISTRATION/ PERSONALANSVAR

Anki Fransson Tfn +46 (0)431-44 94 86 anki.fransson@megamet.se

Sofia Strid
Tfn +46 (0)431-44 98 52
sofia.strid@megamet.se

 

Annette Andersson Tfn +46 (0)431-44 94 85 annette.andersson@megamet.se
Ulf Larsson Tfn +46 (0)431-44 94 89 Mobil +46 (0)70-592 04 90 ulf.larsson@megamet.se

PERSONALPLANERING

Ulf Larsson Tfn +46 (0)431-44 94 89 Mobil +46 (0)70-592 04 90 ulf.larsson@megamet.se

EKONOMI

Pia Ström Tfn +46 (0)431-44 94 87 pia.strom@megamet.se

INKÖP

Staffan Johansson
Mobil +46 (0)70-592 02 04
staffan.johansson@megamet.se

KONSTRUKTION

Jonas Andersson
Mobil +46 (0)70-592 02 20                                Tfn +46 (0)431-44 98 50
jonas.andersson@megamet.se

LAGER

Leif Magnusson Tfn +46 (0)431-44 98 57 leif.magnuson@megamet.se
Kim Hallengren Tfn +46 (0)431-44 98 58

SYRAFAST

Jesper Pedersen Mobil +46 (0)70-592 02 30 jesper.pedersen@megamet.se

Arboga

Tapani Mertala Tfn +46 (0)70-592 76 47 tapani.mertala@megamet.se

Helsingborg

Roger Erlandsson Tfn +46 (0) 70 592 01 50 roger.erlandsson@megamet.se

Hofors

Henrik Nyström
Tfn +46 (0) 70 592 11 13
henrik.nystrom@megamet.se

Höganäs

Andreas Nielsen
Tfn +46 (0)70 204 64 22
info@megamet.se

Norge

Repr. Megamet Sarpsborg Norge
Tfn +47 69 13 30 30
info@megamet.se

Oxelösund

Fredrik Åberg Tfn +46 (0) 70 395 55 03 fredrik.aberg@megamet.se

Patrik Lind 
Mobil +46 (0)70 365 30 82
patrik.lind@megamet.se

Följ oss på social media

Kontakta oss redan idag