+46 431 44 94 80 info@megamet.se

Huvudkontoret i Ängelholm
är navet i Megamets produktion

HK, Ängelholm

MEGAMETS HUVUDKONTOR

AB Megamet
Framtidsgatan 4, S-262 73 Ängelholm

Tfn +46 (0)431-44 94 80

VERKSTÄLLANDE DIREKTÖR
Mikael Henryson

Tfn +46 (0)431-44 94 84

Mobil +46 (0)70-592 04 02

JOURSERVICE 24h – +46 431 44 98 59

Vid akuta situationer, t ex vid driftstopp, haverier eller liknande, är vi beredda och kan ställa upp med personal på plats redan inom 2-24 timmar.

Denna dygnet-runt Jourservice är en extra trygghet för våra kunder och en tjänst som löst många svåra situationer.

SÄLJARE/PROJEKTLEDARE

Jonas Andersson
Tfn +46 (0)431-44 98 50
Mobil +46 (0)70-592 02 20
jonas.andersson@megamet.se

Linus Rahn
Tfn +46 (0)431-44 98 55
Mobil +46 (0)70-592 04 30
linus.rahn@megamet.se

Ricky Erlandsson
Tfn +46 (0)431-44 98 53
Mobil +46 (0)70-592 41 28
ricky.erlandsson@megamet.se

Magnus Gustafsson 
Mobil +46 (0)70 595 07 24
magnus.gustafsson@megamet.se

Fredrik Åberg 
Mobil +46 (0)70 395 55 03
fredrik.aberg@megamet.se

Lars-Olof Blix
Mobil +46 (0) 70-592 85 75
Mobil Norge +47 406 36 392
lo.blix@megamet.se

ARBETSLEDARE

Tapani Mertala
Mobil +46 (0)70-592 76 47
tapani.mertala@megamet.se

Jonas Engström
Mobil +46 (0)70-592 32 23
jonas.engstrom@megamet.se 

Lars-Olof Blix
Mobil +46 (0)70-592 85 75
Mobil Norge +47 406 36 392
lo.blix@megamet.se

Ludvig Nilsson
Mobil +46 (0)70 592 19 60
ludvig.nilsson@megamet.se

Jesper Pedersen
Mobil +46 (0)70 592 02 30
jesper.pedersen@megamet.se

Henrik Nyström
Mobil +46 (0)70 592 11 13
henrik.nystrom@megamet.se

ADMINISTRATION/ PERSONALANSVAR

Anki Fransson
Tfn +46 (0)431-44 94 86
anki.fransson@megamet.se

Annette Andersson
Tfn +46 (0)431-44 94 85
annette.andersson@megamet.se

Ulf Larsson
Tfn +46 (0)431-44 94 89
Mobil +46 (0)70-592 04 90
ulf.larsson@megamet.se

Sofia Strid
Tfn +46 (0)431-44 98 52
sofia.strid@megamet.se

 

PERSONALPLANERING

Ulf Larsson
Tfn +46 (0)431-44 94 89
Mobil +46 (0)70-592 04 90
ulf.larsson@megamet.se

EKONOMI

Pia Ström
Tfn +46 (0)431-44 94 87
pia.strom@megamet.se

INKÖP

Solveig Larsen
Tfn +46 (0)431-44 94 82
solveig.larsen@megamet.se

KONSTRUKTION

Solveig Larsen
Tfn +46 (0)431-44 94 82
solveig.larsen@megamet.se

Jonas Andersson
Tfn +46 (0)431-44 98 50
Mobil +46 (0)70-592 02 20
jonas.andersson@megamet.se

LAGER

Leif Magnusson
Tfn +46 (0)431-44 98 57
leif.magnuson@megamet.se

Kim Hallengren
Tfn +46 (0)431-44 98 58

SYRAFAST

Jesper Pedersen
Mobil +46 (0)70-592 02 30
jesper.pedersen@megamet.se

Arboga

Tapani Mertala
Tfn +46 (0)70-592 76 47
tapani.mertala@megamet.se

Bollnäs

Kent-Olof Pettersson
Tfn +46 (0)70 631 95 55

Oxelösund

Fredrik Åberg
Tfn +46 (0) 70 395 55 03
fredrik.aberg@megamet.se

Helsingborg

Roger Erlandsson
Tfn +46 (0) 70 592 01 50
roger.erlandsson@megamet.se

Höganäs

Ulf Mårtensson
Tfn +46 (0)70 204 64 22
info@megamet.se

Sundsvall

Lars-Olof Blix
Tfn +46 (0)70-592 85 75
lo.blix@megamet.se

Norge

Repr. Megamet Sarpsborg Norge
Tfn +47 69 13 30 30
info@megamet.se

Kontakta oss redan idag